• +48 514 083 164 ul. Jana Kochanowskiego 15
  • kontakt@odkurzaczerzeszow.pl

8 rzeczy, które można wyczyścić myjką ciśnieniową

8 rzeczy, które można wyczyścić myjką ciśnieniową

Niewiele jest rzeczy bardziej satysfakcjonujących niż obserwowanie, jak myjka ciśnieniowa usuwa nagromadzony brud i zanieczyszczenia z powierzchni zewnętrznych – w rzeczywistości może to być wręcz kojące.

Zadzwoń i zamów wynajem myjki

+48 665656002


Niezależnie od tego, czy kupujesz własną myjkę ciśnieniową, czy wynajmujesz ją w lokalnym sklepie z narzędziami, jest to niezaprzeczalnie potężne narzędzie do usuwania nagromadzonego brudu i glonów z zewnętrznej powierzchni domu i innych powierzchni zewnętrznych. Jednak przed użyciem myjki ciśnieniowej należy zawsze uważnie przeczytać instrukcję i użyć dyszy odpowiedniej do wykonywanej pracy. Gotowy do usunięcia brudu? Oto osiem najlepszych rzeczy do czyszczenia za pomocą myjki ciśnieniowej.


Jeśli twoja elewacja wygląda na odbarwiony lub wręcz brudny, dobra sesja mycia ciśnieniowego jest wskazana. Tylko pamiętaj, aby ustawić myjkę ciśnieniową na niższą wartość ciśnienia i może zastosować chemię dostosowaną do rodzaju zabrudzenia, aby przypadkowo nie uszkodzić bocznicy. Elewacja drewniana lub aluminiowa można również myć ciśnieniowo, ale utrzymywać niskie ciśnienie, aby uniknąć wgniecenia lub odprysków lub odpryskiwania farby z oblicówki.

Zadzwoń


Lepkie buty, ulewny deszcz, kapiące płyny samochodowe i kurz unoszący się z pobliskich jezdni mogą sprawić, że podjazd będzie brudny i cętkowany, a z czasem może faktycznie osłabić nawierzchnię. Aby pozbyć się nagromadzonego brudu i oleju, rozpocznij mycie ciśnieniowe od szczytu podjazdu i zejdź do drogi.

Nawet jeśli nie majstrujesz ciągle w garażu, są szanse, że jego podłoga jest poplamiona plamami oleju i brudem, które gromadziły się przez lata. Dokładnie wyczyść podłogę, używając myjki wysokociśnieniowej na niskim poziomie, aby nanieść roztwór odtłuszczający. Pozostaw roztwór na kilka minut (sprawdź instrukcje producenta), a następnie przełącz na wyższy poziom ciśnienia ustawienie i spłucz.


Czy brud, kurz i gruz zmniejszyły atrakcyjność Twojej drewnianej elewacji? Mycie ciśnieniowe może przywrócić go do życia. Używaj myjki ciśnieniowej przy stosunkowo niskim ustawieniu od 120-150 BAR, aby nie uszkodzić powierzchni.

Atrakcyjne drewniane lub winylowe ogrodzenie może naprawdę wzmocnić atrakcyjność Twojego domu, ale w miarę gromadzenia się lat, ogrodzenie to może zebrać sporą ilość błota, pleśni i glonów. Niezależnie od tego, czy planujesz wprowadzić swój dom na rynek, czy po prostu chcesz wykonać wiosenny świerk, mycie ciśnieniowe może odebrać wygląd ogrodzenia o lata. Użyj niższego ustawienia dla miękkiego drewna, aby uniknąć odprysków i innych uszkodzeń; twarde drewno i winyl mogą wytrzymać większą presję.


Jeśli nie masz miejsca na przechowywanie mebli ogrodowych w garażu lub szopie przez zimę, nadejście wiosny będzie wyglądać nieco szorstko. Zanim sezon na grillowanie zacznie działać, odśwież meble ogrodowe myjką ciśnieniową przy niskim ustawieniu – i najpierw przetestuj mały, niepozorny obszar, aby upewnić się, że nie uszkodzisz powierzchni.


Wszystkie te skrawki mięsa, najlepsze warzywa i inne śmierdzące resztki mogą naprawdę śmierdzieć w pojemnikach na śmieci. Chociaż kusi to, aby odłożyć to zadanie, w końcu musisz dobrze je wyczyścić. Wykonaj szybką pracę, używając myjki ciśnieniowej – najlepiej takiej z nasadką ze szczotką do szorowania – przy niskim ustawieniu, aby nanieść detergent, a następnie go spłukać.


Mech, glony i brud mogą sprawić, że Twoje niegdyś uporządkowane ścieżki ogrodowe będą wyglądać mniej niż zniechęcająco. Zanim spryskasz je myjką ciśnieniową, zabezpiecz pobliskie rośliny plandeką lub innym przykryciem.
Usuń brud i brud za pomocą myjki ciśnieniowej.

Do tych wszystkich prac możesz wykorzystać myjkę ciśnieniową.

admin
admin

Zadzwoń